Bite the pain


[Death – Bite The Pain]

Look down at the body
you may see no trace of wounds
but in the eye
the eye of the beholder
one cannot asume.

Spójrz na ciało – może nie mieć widocznych śladów ran. Lecz to nie znaczy, że ich nie ma. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Możesz patrzeć, ale nie widzieć.

Not a drop of blood is drawn
but you know how it bleeds
beware of the sharp edged weapon
called human being

Nie spłynęła nawet kropla krwi, ale wiesz jak to krwawi. Znasz ten ból. Jest tylko jedna broń, które może zadać rany, których nie widać. Naostrzona broń zwana człowiekiem.

It is a shield of passion
and strong will
from this I am the victor
instead of the kill

Tylko dzięki sile pasji i woli nie jestem jej ofiarą. One stanowią tarczę, dzięki której to ja jestem zwycięzcą. Tylko one potrafią zatrzymać tę broń.

I will not feed your hunger, instead
I bite the pain
looking not back, but forward
I bite down hard
try to cover up the trail of deceit
and daggers spawned from your soul

Nie dam ci tej satysfakcji. Nie ugnę się – nie dam ci się zranić. Nie nakarmię twojego głodu. Zamiast tego, zacisnę zęby i zagryzę ból. Wytrwam. Nie będę patrzył w przeszłość, w to co zrobiłeś. Nie – zmyję z siebie ślady twojego ataku, twojego fałszu, patrząc w przyszłość, uzbrojony w tarczę pasji i woli. Zagryzę ból mocno, przetrwam. Nie dam ci tej satysfakcji. Koniec końców, to ja będę dzięki temu zwycięzcą. Bo prawda zawsze w końcu wyjdzie na jaw. Prawda zawsze wypłynie na wierzch, prędzej czy później. Ja wytrwam, przy niej.

Acid, the tears of remorse
flow in vain, too late for regrets
save it
for the next ill fated game.

Gdy to zrozumiesz, będzie już za późno na żal. Zachowaj swoje łzy na kolejną grę – kolejny atak, którego z pewnością się dopuścisz. Jesteś przecież tylko bronią. Nie dosięgniesz mnie już jednak.

Nigdy mnie już nie dosięgniesz.